Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/outletsterboholy.cz/www/outletsterboholy.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/outletsterboholy.cz/www/outletsterboholy.cz/includes/menu.inc).

Obchodní centrum Europark Štěrboholy v kostce

Nákupní centrum Europark Štěrboholy nabízí podobné služby a šíři obchodů jako známější obchodní galerie v podání štěrboholského outletu Arena Fashion.

Asi největším magnetem Europarku jsou tři velké obchody známých značek. V prvé řadě je nutné zmínit hypermarket Interspar, dále obchod pro kutily OBI a prodejnu ASKO nábytek.

Plný název je Europark - Obchodní centrum Praha Štěrboholy.

Základní informace o štěrboholském Europarku

Otevírací doba Obchodního centra Europark Štěrboholy je každý den od devíti do 21 hodin. Nákupní centrum sídlí na adrese Nákupní 389/3, 102 00 Praha 10 – Štěrboholy. V prodejním areálu můžete najít na sedm desítek obchodů, restaurací a dalších provozoven sloužící pro blaho návštěvníků a zákazníků. Nejčetnějším typem shopů jsou módní a sportovní obchody.

Na parkoviště je přes dva tisíc parkovacích míst, přičemž 700 z nich je krytých. Hypermarket Interspar zabírá plochu lehce přes 29 000 metrů čtverečních.

Dopravu z centra a dalších částí Prahy zajišťuje pravidelná kyvadlová doprava ze stanice metra Depo Hostivař. Autobusové spoje jsou zastoupeny linkami 163 a 263, které jezdí v pravidelných desetiminutových intervalech, které jsou ve špičce zkráceny o tři minuty.

Struktura obchodů a doprovodných služeb

Jak bylo uvedeno, Europarku vévodí obří hypermarket Interspar. Na své si přijdou i ti, kteří jdou do nákupního centra třeba kvůli počítačům či elektronice, hračkám, dárkovému zboží, módě a sportu, obuvi či kožené galanterii. Mezi další obchody zastoupené v centru jsou zlatnictví a hodinářství, hobby obchody, nábytek a vše pro domácnost, ale také shopy zaměřené na krásu a zdraví. V neposlední řadě naleznete i obchody se službami, jako jsou cestovní kanceláře nebo mobilní operátoři. Pokud vám vytráví, lze se najíst v jedné z osmi restaurací či provozoven rychlého občerstvení. Fast food je zde zastoupen proklatě dobrým kuřetem z Kentucky, tedy rychloobrátkovou stravovnou KFC.

Nákup centrum Europark Štěrboholy je dobrou volbou pro váš nákup.