Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/outletsterboholy.cz/www/outletsterboholy.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/outletsterboholy.cz/www/outletsterboholy.cz/includes/menu.inc).

Outlet Štěrboholy

Silným magnetem pro zákazníky však je velký výběr nejrůznějších obchodů, na které mohou návštěvníci při návštěvě fashion centra Štěrboholy narazit.

Ve fashion outlets tak naleznete několik desítek obchodů, které podnikají v různých oborech. Dominují však obchody s oblečením, botami a sportovním vybavením. Vlastní značkové shopy mají v nákupním centru takové módní a oděvní značky jako je Adidas, Nike, Puma, Reebok nebo Umbro.

Čtěte také: Seznam obchodů v outletu Štěrboholy

Outlet Štěrboholy vás láká do zhruba stovky obchodů a obchůdků, ve kterých nakoupíte potřeby pro všední použití, ale také elektroniku, dárky nebo třeba hodinky. Posedět můžete v restaucích a kavárničkách, kterých je v outletu hned několik. Pokud nevíte, jak strávit volné sobotné odpoledne, je návštěva outletu Štěrboholy pro vás jako dělaná.

Outlet Štěrboholy je největším outletem v Čechách. Ve zhruba stovce obchodů si můžete koupit téměř vše, co potřebujete ke svému životu ve městě.

Občerstvení v OC Štěrboholy

Máte dost pochůzek, nákupů, nakupování a prohlížení zboží? Na své si přijdete v několika bistrech, ve kterých se můžete občerstvit. Svůj hlad můžete ukojit a potěšit chuťové buňky v několika rychlojídelnách. Mezi ně patří například Subway, Lindt, Coffeeshop Company, Caffé Delicato nebo Wok Food.