Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/outletsterboholy.cz/www/outletsterboholy.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/outletsterboholy.cz/www/outletsterboholy.cz/includes/menu.inc).

Fashion Outlet Center v Česku

Outlet fashion centra jsou v Česku poměrně novým pojmem. V těchto centrech módy je mnoho obchodů s oblečením, které poskytují slevy mezi 20 až 70 procenty. Výrobci se prostřednictvím outletových fashion center snaží prodat své oblečení. Často například jeden nebo dva roky staré. Respektive z loňské či předloňské kolekce.

Jde vlastně o uvolnění jejich skladů pro nové oblečení, které by jim jinak zabíralo místo a oni by pro uskladnění nových kolekcí museli pronajímat (a platit) další skladové kapacity.

Hatě u Znojma

Známým místem je také Fashion Outlet Center v Hatích u Znojma. Toto obchodní centrum těží zejména z příznivé polohy kousek od hraničního přechodu s Rakouskem a Slovenskem.

Outletovým centrům se daří většinou ve větších městech. Kromě již uvedené Prahy jsou módní outletová centra například v Brně, Ostravě, Plzeni, Hradci Králové nebo Českých Budějovicích.