Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/outletsterboholy.cz/www/outletsterboholy.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/outletsterboholy.cz/www/outletsterboholy.cz/includes/menu.inc).

Multifunkční komplex Metropole Zličín

Metropole Zličín – centrum módy a zábavy je multifunkčním komplexem, který poskytuje zákazníkům nejen možnosti nákupů a stravování v restauracích, ale i pasivní a aktivní zábavu. Do Metropole leží v Praze – Zličíně kousek od Pražského okruhu. Pro ty, kteří chtějí Metropoli navštívit jinak než po vlastních, je možné se k ní dostat metrem nebo autobusem ze stanice Zličín a po té krátkou chůzí, nebo autem z Rozvadovské spojky, po té chůzí z některého parkoviště na vlastním místě Metropole.

Komplex má dvě podlaží. V přízemí je kromě mnoha obchodů s oděvy, doplňky, sportovním vybavením apod. možné najít také supermarket Interspar a fitness. Část fitness se nachází také v prvním patře. Kromě fitness je v prvním patře Metropole možné aktivně odpočívat i při bowlingu, nebo si pasivně užívat při filmovém představení v jednom z 10 kinosálů Cinema City.

V komplexu jsou k nalezení tyto kategorie obchodů a služeb:

Móda a doplňky
Sport
Obuv
Krása a zdraví
Šperky a hodinky
Dekorace a dárky
Nábytek a bytové doplňky
Knihy
Potraviny
Elektronika
Služby a ostatní
Restaurace a kavárny
Zábava

Otevírací doba

obchody: po – ne 10:00 – 21:00
Interspar: po – ne 9:00 – 22:00
restaurace a kavárny: po – ne 10:00 – 22:00
fitness: po – pá 7:00 – 22:00, so – ne 9:00 – 21:00
kino: 30 min před prvním představením a 30 min po posledním představení
bowling: po – ne 11:00 – 24:00

Adresa komplexu

Metropole Zličín – centrum módy a zábavy
Řevnická 1
155 21 Praha 5 – Zličín