Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/outletsterboholy.cz/www/outletsterboholy.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/outletsterboholy.cz/www/outletsterboholy.cz/includes/menu.inc).

Nové obchody ve štěrboholském outletu: Columbia a Diesel

Novými nájemci štěrboholského outletu jsou maloobchodní módní řetězce Columbia a Diesel. Ve svých prodejnách nabízejí kvalitní oblečení, které je možné na místě vyzkoušet. Platby jsou přijímány standardně v hotovosti anebo pomocí celé škály platebních karet.

Fashion Arena outlet centrum Štěrboholy na Praze 10 pro vás připravilo nové obchody. patří mezi ně Columbia a Diesel.

Columbia

Outdoorové a sportovní oblečení najdete v obchodu Columbia. Vysoká kvalita a široký sortiment, to jsou jmenovatele této značky. Oproti standardní maloobchodní síti získáte v Columbii výrobky o 30 procent levněji.

Diesel

Také rádi nosíte výrobky značky Diesel? Například džíny Diesel nebo kožené bundy Diesel? Od dubna 2013 naleznete tuto značku ve Fashion Arena Outlet Center. Oproti běžné maloobchodní síti se můžete těšit na oblečení a módní doplňky levnější o 30 až 70 procent.

Také vás zaujali tyto dvě novinky, které jsou v outletu Štěrboholy od dubna letošního roku? Pokud ano, neváhejte a navštivte je. Levnější oblečení značky Diesel už těžko někde najdete. A pokud ano, ne v tak široké nabídce jako v tomto outletu na Praze 10.