Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/outletsterboholy.cz/www/outletsterboholy.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/outletsterboholy.cz/www/outletsterboholy.cz/includes/menu.inc).

Proč je Fashion Arena Center oblíbená?

Outlet Štěrboholy v Praze je u Pražanů oblíbený. Potvrzují to čísla ze statistik, které si outlet nechává zpracovávat u nezávislých průzkumných agentur.

V listopadu 2007 došlo k otevření tohoto outletu, kterému místní říkají zkráceně outlet Štěrboholy. Od té doby až do dnešních dnů návštěvnost outletu stále roste. Počet návštěvníků – zákazníků, kteří outlet Štěrboholy navštíví, se příznivě projeví i na obratu obchodníků.

Outlet Štěrboholy byl pro obyvatele Prahy a Středních Čech první možností, jak se seznámit s outletovým způsobem prodeje. Do této doby bylo těchto nákupních center v Česku pomálu.

Nejznámější byl outlet v Hatích u Znojma, což je lokalita hojně využívána obyvateli Rakouska, jižní Moravy a ze Slovenska. Přednost tomuto centru dávali Brňané, neboť Hatě jsou kousek od této jihomoravské metropole.