Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/outletsterboholy.cz/www/outletsterboholy.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/outletsterboholy.cz/www/outletsterboholy.cz/includes/menu.inc).

Doprava do outletu Štěrboholy

Do outletového centra ve Štěrboholích se dostanete pohodlně z centra Prahy, ale i jiných částí české metrople, prostřednictvím městské hromadné dopravy. Nejjednodušší způsob jak se dostat do obchodního centra je využít autobus Fashion Arena. Ten jezdí každou půlhodinu ze stanice metra Depo Hostivař.

Jak se dostat do OC Štěrboholy?

Dopravními prostředky městské hromadné dopravy jeďte metrem do stanice Depo Hostivař (trasa A), nástupiště E. Přímo před Outlet Štěrboholy vás každých 30 minut přiveze kyvadlová doprava v podobě autobusu.

Outlet Štěrboholy - mapa

Autobusem městské hromadné dopravy je nejbližší zástavka Spalovna Malešice, Stavoservis nebo Na Homoli. Odtud půjdete zhruba 5 minut pěšky.