Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/outletsterboholy.cz/www/outletsterboholy.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/outletsterboholy.cz/www/outletsterboholy.cz/includes/menu.inc).

Obchodní centrum Palladium Praha

Nákupní centrum Palladium Praha leží kousek od pražského náměstí Republiky. Obchodní centrum se nachází přímo nad stanicí metra B náměstí Republiky.

V pěti poschodích – dvou podzemních a dvou nadzemních – naleznete na stovku obchodů, restaurací a doplňujících služeb.

Otevírací hodiny Palladia

Nákupní galerie Palladium je otevřena každý den vždy od devíti hodin. Od neděle do středy je otevřeno do 21 hodin, od čtvrtka do soboty pak do 22 hodin. Restaurace funguje od pondělí do neděle od 11 do 23 hodin. Supermarket Albert umístěný v podzemních poschodí má otevřeno od 7 do 22 hodin od pondělí do pátku, o víkendu pak od 8 do 22 hodin. Možnost parkování v Palladiu je nonstop.

Infokiosek pro zákazníky

Pro vaši snazší orientaci můžete využít infokiosek, který naleznete v přízemí u hlavního vchodu z náměstí Republiky. Otevírací doba informačního stánku je každý den od 9 do 21 hodin. V infokiosku získáte praktické informace o nákupním centru Palladium, ale také o všech připravovaných akcích, jsou zde umístěné ztráty a nálezy a k dispozici jsou i dárkové poukazy. Infokiosek rovněž slouží i jako místo pro poskytnutí první pomoci.

Palladium: Obchody a služby

Seznam obchodů a doprovodných služeb, které najdete v pražském Palladiu na náměstí Republiky.

Bankomaty
Dětské koutky
Doplňky a brýle
Domácnost a doplňky
Hračky, knihy a dárky
Klenoty, hodinky a doplňky
Móda
Elekro, multimedia a komunikace
Obuv a kožená móda
Potraviny, delikatesy a speciality
Služby
Sport a volný čas
Zdraví a krása

Adresa obchodního centra

Navštivte nákupní centrum PALLADIUM

PALLADIUM
nám. Republiky 1
Praha 1