Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/outletsterboholy.cz/www/outletsterboholy.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/outletsterboholy.cz/www/outletsterboholy.cz/includes/menu.inc).

Využijte letních slev ve vašem oblíbeném outletu

Až do 18. srpna trvá velká slevová akce, kterou můžete využít v rámci obchodů ve Fashion Arena Outlet Center.

K opakovaným návštěvám zve v Česku největší pražský outletový komplex – Fashion Arena Outlet Center. Ten vybízí k nákupům v několika desítek obchodů, které zlevnily svůj sortiment o 30 procent a více. Máte tak skvělou šanci nakoupit letní oblečení a další vybavení potřebné ke strávení letní dovolené u nás i v zahraničí. To však není vše. Management tohoto outletového centra v propagačních materiálech tvrdí, že slevy budou obchodníci zvolna zvyšovat. Těsně před 18. srpnem tak mohou dosáhnout i 90 procent. Je otázkou, jestli nepočkat na poslední dny této akce a poté provést větší nákup, který se vám ve výsledku vyplatí.

Jak znásobit slevy

I přes výše uvedené slevy ve Fashion Arena Outlet Center je vhodné znát triky, jak maximalizovat užitek pro sebe v rámci slev. Nejvhodnější je, když chodíte nakupovat alespoň ve dvojici. Nemusí jít nutně o partnera či manžela, ale někoho, kdo má k nakupování trochu odpor, avšak zároveň je ochotný strávit s vámi odpoledne na nákupech. Tento člověk má důležitou roli. Bude vás krotit ve vašem nákupním úsilí. Neměl by být ze slev poblázněný jako vy, nýbrž by si měl udržovat zdravý odstup a nabádat k návštěvě co nejvíce obchodů. Právě tímto způsobem znásobíte užitek ze slev a z návštěvy nákupního outletového centra Štěrboholy.